Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji. :)

#1 2011-05-28 13:54:34

 Thunderis

Użytkownik

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 75
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Aivy, Astra
WWW

Propozycje działów na forum

Chciałabym zaproponować nowe działy na forum i wyjaśnić po co są, oraz kilka korzyści z nich płynących.

Poza Feral Heart



Wasze Dzieła-jak sama nazwa wskazuje tutaj istniałaby możliwość wstawiania swoich prac plastycznych, wierszy i tym podobnych (nie związanych z grą Feral Heart). Użytkownicy mogliby pochwalić się najładniejszymi wytworami i jednocześnie oceni pracę innych.

Inne gry-Świat to nie tylko Feral Heart. W tym dziale można by było powiedzieć innym w co się gra i jednocześnie zachęcić do przyłączenia się. Dzięki temu dowiedzielibyśmy się o fajnych grach bez konieczności dwugodzinnego przeszukiwania internetu.

Wasze strony- ten temat służyłby do reklamowania stron internetowych, blogów czy też for. Dzięki temu inni mogliby łatwo znaleźć ciekawe miejsce w sieci.

Feral Heart



Roleplaying - chyba większość wie o co chodzi. Można by było znaleźć tu partnera, stado czy też szczenięta (temat podzielony na sub-fora). Dzięki temu gra byłaby ciekawsza.

Objecty z Object Maker - w Feral Heart jest Object Maker, ale na większości for jego temat jest poruszany bardzo rzadko, gdyż uważają, że nie da się na nim nic ładnego zrobić. Najwyższy czas to zmienić! Tutaj można by było pochwali się swoimi dziełami.

Filmy - Osobiście nie robię filmów, ale przecież inni być może chcą się pochwalić swoim hitem. Sądzę więc, że stworzenie takiego działu byłoby dobrym pomysłem.

Nie wiem czy sądzicie, że są to dobre pomysły. Wiem po prostu co miło by było widzieć na profesjonalnym forum. Mam nadzieję, że moje propozycje zostaną rozpatrzone.


Danny Phantom ma 14 lat, a bez niego istnieć nie może mój świat.

Offline

 

#2 2011-10-11 13:19:21

Shayda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Propozycje działów na forum

W zupełności zgadzam się z Thunderis. Nowe fora będą umilały nam czas tu spędzany. Niech te forum stanie się normalne. Proponuję, by Administratorzy dodali owe propozycje, a wszyscy będą szczęśliwi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl