Feral Heart

Forum o Feral Heart.

Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji. :)

#1 2011-05-07 21:40:53

 Thunderis

Użytkownik

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 75
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Aivy, Astra
WWW

Siemano!

Jestem Kaja i chodzę do piątej klasy podstawówki. Moje ulubione gry to Feral Heart, Wolf Quest, Spore i będzie Arokai. Kiedy mi się nudzi wchodzę też na Movie Star Planet i Transformice. Uwielbiam czytać i dlatego do niektórych książek wracam kilka razy. Są to między innymi wszystkie części Zmierzchu, wszystkie książki z serii Eragon, Harry Potter (też wszystkie), Mila Grom, Laura i Merle. Nie mam rodzeństwa, ale chciałabym mieć brata. Siostry na pewno nie, bo nie zdzierżyłbym małej różowej księżniczki. Fuj! Boję się pająków, choć raczej jest to fobia. Gdy zobaczę pająka wielkości mrówki panikuję jakbym zobaczyła czarną wdową czy coś w ten deseń. Uwielbiam oglądać kreskówki a moim faworytem jest Danny Phantom. Ja go uwielbiam! Obejrzałam już wszystkie odcinki po Polsku i tłumaczę z angielskiego. Mam z nim też koszulkę i założyłam forum (Proszę wchodźcie!). Mam psa, a jego rasa to buldog francuski. Wabi się Hamon. Miałam kiedyś chomiki, ale mi zdechły ): . Moje ulubione przedmioty w szkole to polski, angielski i informatyka. Nienawidzę niemieckiego, przyrody i historii. Jeśli chodzi o ubrania to najchętniej chodzę w dresach i getrach. Lubię też sportowe koszulki i bluzy. Spódnice są *tutaj nie napiszę co o nich myślę, bo dostałabym bana od razu*.
Na forum trafiłam przypadkiem, gdy wyszukiwałam map do FH na internecie. Podoba mi się to forum i życzę mu dalszego rozwoju.
Tym, którzy dobrnęli do końca mojej paplaniny gratuluję!


Danny Phantom ma 14 lat, a bez niego istnieć nie może mój świat.

Offline

 

#2 2011-05-08 01:07:05

 19sheri93

Użytkownik

5732346
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-04-19
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Siemano!

ja dobrnęłam Miło poznać ^^


http://i51.tinypic.com/2zpo4s4.png

Offline

 

#3 2011-05-08 09:12:10

 Thunderis

Użytkownik

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 75
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Aivy, Astra
WWW

Re: Siemano!

Dzięki Sheri. Mi też miło jest cię poznać. A tak już nawiasem mówiąc ładny avek!


Danny Phantom ma 14 lat, a bez niego istnieć nie może mój świat.

Offline

 

#4 2011-05-08 16:54:00

 19sheri93

Użytkownik

5732346
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-04-19
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Siemano!

Dziękuję ^^


http://i51.tinypic.com/2zpo4s4.png

Offline

 

#5 2011-05-10 15:57:35

Cazanna

Administrator

9770021
Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 110
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Kimi, Swiftkill...

Re: Siemano!

Witaj. Jesteś bardzo podobna do mnie. ^^ Jeżeli chodzi o pająki i przedmioty w szkole, gry i wiek... ^^ Tylko, że ja nie mam Niemieckiego. :3


Bardzo proszę o rozwijanie forum i reklamowanie go.
Mój kolor-czerwony.

Offline

 

#6 2011-05-10 16:01:35

 Thunderis

Użytkownik

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 75
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Aivy, Astra
WWW

Re: Siemano!

Cazanna jakiego ty masz farta! Ja muszę znosić ten przedmiot i do tego jeszcze wredna nauczycielka. Aż mi się żyć odechciewa. A swoją drogą to cześć.


Danny Phantom ma 14 lat, a bez niego istnieć nie może mój świat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis laptopów piastów transport