Feral Heart

Forum o Feral Heart.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji. :)

#16 2011-12-11 19:03:03

 Orami

Użytkownik

6105885
Skąd: Lubelskie
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 26
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Florentyna, Braeburn, Czarna
WWW

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Ayra natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i


http://www.videostudio-bekas.pl/and560/uploader/files/135_nalesniki.gif

Offline

 

#17 2011-12-12 15:22:03

 Natashe

Użytkownik

Skąd: Gdzieś na świecie xD
Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 35
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Swiftkill,Bloodspill itd.

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Ayra natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak

Ostatnio edytowany przez Natashe (2011-12-12 15:25:46)


Lubię BBA (wręcz uwielbiam xD):Raptide,Nightrun,Swiftkill i najbardziej Bloodspill
http://th03.deviantart.net/fs28/300W/i/2009/239/7/d/Bloodspill_by_MeowMeowClan.jpg

Offline

 

#18 2011-12-13 15:43:54

 Orami

Użytkownik

6105885
Skąd: Lubelskie
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 26
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Florentyna, Braeburn, Czarna
WWW

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach.


http://www.videostudio-bekas.pl/and560/uploader/files/135_nalesniki.gif

Offline

 

#19 2011-12-14 13:47:42

Shayda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.

Offline

 

#20 2011-12-17 13:08:06

 Natashe

Użytkownik

Skąd: Gdzieś na świecie xD
Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 35
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Swiftkill,Bloodspill itd.

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.Zauważyła kątem oka ciemnego basioryy który jej sie spodobał, chociaż..


Lubię BBA (wręcz uwielbiam xD):Raptide,Nightrun,Swiftkill i najbardziej Bloodspill
http://th03.deviantart.net/fs28/300W/i/2009/239/7/d/Bloodspill_by_MeowMeowClan.jpg

Offline

 

#21 2011-12-17 14:57:57

Shayda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.Zauważyła kątem oka ciemnego basioryy który jej się spodobał, chociaż.. Nie chciała zatracać tego, co właśnie osiągnęła u Snowa.

Offline

 

#22 2011-12-19 18:12:38

 Natashe

Użytkownik

Skąd: Gdzieś na świecie xD
Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 35
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Swiftkill,Bloodspill itd.

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.Zauważyła kątem oka ciemnego basioryy który jej się spodobał, chociaż.. Nie chciała zatracać tego, co właśnie osiągnęła u Snowa.Snow przerwał pocałunek pytając:-Coś sie..


Lubię BBA (wręcz uwielbiam xD):Raptide,Nightrun,Swiftkill i najbardziej Bloodspill
http://th03.deviantart.net/fs28/300W/i/2009/239/7/d/Bloodspill_by_MeowMeowClan.jpg

Offline

 

#23 2011-12-19 19:28:35

 Orami

Użytkownik

6105885
Skąd: Lubelskie
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 26
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Florentyna, Braeburn, Czarna
WWW

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.Zauważyła kątem oka ciemnego basioryy który jej się spodobał, chociaż.. Nie chciała zatracać tego, co właśnie osiągnęła u Snowa.Snow przerwał pocałunek pytając:-Coś się stało, moja droga? Masz takie maślane oczy...


http://www.videostudio-bekas.pl/and560/uploader/files/135_nalesniki.gif

Offline

 

#24 2011-12-20 16:37:48

Shayda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.Zauważyła kątem oka ciemnego basioryy który jej się spodobał, chociaż.. Nie chciała zatracać tego, co właśnie osiągnęła u Snowa.Snow przerwał pocałunek pytając:-Coś się stało, moja droga? Masz takie maślane oczy... - Ona odpowiedziała mu szeptem - Nic się nie stało najdroższy. A oczka mam takie od szczeniaka.

Offline

 

#25 2011-12-27 20:42:12

 Natashe

Użytkownik

Skąd: Gdzieś na świecie xD
Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 35
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Swiftkill,Bloodspill itd.

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.Zauważyła kątem oka ciemnego basioryy który jej się spodobał, chociaż.. Nie chciała zatracać tego, co właśnie osiągnęła u Snowa.Snow przerwał pocałunek pytając:-Coś się stało, moja droga? Masz takie maślane oczy... - Ona odpowiedziała mu szeptem - Nic się nie stało najdroższy. A oczka mam takie od szczeniaka.-Nie mów tylko nic Kate-Szpenąl.-Jest to moja kolezanka ktora sie we mnie zakochała


Lubię BBA (wręcz uwielbiam xD):Raptide,Nightrun,Swiftkill i najbardziej Bloodspill
http://th03.deviantart.net/fs28/300W/i/2009/239/7/d/Bloodspill_by_MeowMeowClan.jpg

Offline

 

#26 2012-01-14 19:29:22

Prrety

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.Zauważyła kątem oka ciemnego basioryy który jej się spodobał, chociaż.. Nie chciała zatracać tego, co właśnie osiągnęła u Snowa.Snow przerwał pocałunek pytając:-Coś się stało, moja droga? Masz takie maślane oczy... - Ona odpowiedziała mu szeptem - Nic się nie stało najdroższy. A oczka mam takie od szczeniaka.-Nie mów tylko nic Kate-Szpenąl.-Jest to moja kolezanka ktora sie we mnie zakochała.Moja droga lubisz ryby?

Offline

 

#27 2012-01-15 18:56:46

 Natashe

Użytkownik

Skąd: Gdzieś na świecie xD
Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 35
Punktów :   
Twoje lwy/wilki z FH: Swiftkill,Bloodspill itd.

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.Zauważyła kątem oka ciemnego basioryy który jej się spodobał, chociaż.. Nie chciała zatracać tego, co właśnie osiągnęła u Snowa.Snow przerwał pocałunek pytając:-Coś się stało, moja droga? Masz takie maślane oczy... - Ona odpowiedziała mu szeptem - Nic się nie stało najdroższy. A oczka mam takie od szczeniaka.-Nie mów tylko nic Kate-Szpenąl.-Jest to moja kolezanka ktora sie we mnie zakochała.-Moja droga lubisz ryby?-Owszem ale nie umiem polować


Lubię BBA (wręcz uwielbiam xD):Raptide,Nightrun,Swiftkill i najbardziej Bloodspill
http://th03.deviantart.net/fs28/300W/i/2009/239/7/d/Bloodspill_by_MeowMeowClan.jpg

Offline

 

#28 2012-01-17 16:45:29

 Kira11

Nowy użytkownik

Skąd: ...
Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.Zauważyła kątem oka ciemnego basioryy który jej się spodobał, chociaż.. Nie chciała zatracać tego, co właśnie osiągnęła u Snowa.Snow przerwał pocałunek pytając:-Coś się stało, moja droga? Masz takie maślane oczy... - Ona odpowiedziała mu szeptem - Nic się nie stało najdroższy. A oczka mam takie od szczeniaka.-Nie mów tylko nic Kate-Szpenąl.-Jest to moja kolezanka ktora sie we mnie zakochała.-Moja droga lubisz ryby?-Owszem ale nie umiem polować... - To ja ciebie nauczę

Offline

 

#29 2012-01-22 17:28:14

Prrety

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.Zauważyła kątem oka ciemnego basioryy który jej się spodobał, chociaż.. Nie chciała zatracać tego, co właśnie osiągnęła u Snowa.Snow przerwał pocałunek pytając:-Coś się stało, moja droga? Masz takie maślane oczy... - Ona odpowiedziała mu szeptem - Nic się nie stało najdroższy. A oczka mam takie od szczeniaka.-Nie mów tylko nic Kate-Szpenąl.-Jest to moja kolezanka ktora sie we mnie zakochała.-Moja droga lubisz ryby?-Owszem ale nie umiem polować... - To ja ciebie nauczę. Wszedli do wody polować.

Offline

 

#30 2012-01-27 18:34:05

Prrety

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Historyjka o FeralHeart!

Pewnego dnia wilczyca imieniem Arya(Arja)szła przez Fluorite Plains, wpadła na przystojnego Snowa, zakochała się w nim, ale on miał dziewczynę. Była bardzo smutna i postanowiła walczyć o Snowa, ale nie wiedziała jak. Poszła po rybkę a wtedy złapał ją uroczy przytulak.Ona jednak była zbyt smutna, żeby się tym przejąć i zignorowała go. Wtedy przytulak rozpłakał się. Nadszedł wtedy drugi przytulak i skoczył na Aryę. Wściekła Arya kopnęła przytulaka...Zobaczył to Snow i zaciekawił się. Podszedł do wilczycy i zagadał do niej. Arya natychmiast spaliła buraka i... uśmiechnęła się nieśmiało spoglądając w jego oczka. Wtedy Snow przybliżył się do jej pyszczka i pocałował ją jednak Arya widziała strach w jego oczach. Snow myślał że i ona teraz go kopnie, jednak oddał się pocałunku.Zauważyła kątem oka ciemnego basioryy który jej się spodobał, chociaż.. Nie chciała zatracać tego, co właśnie osiągnęła u Snowa.Snow przerwał pocałunek pytając:-Coś się stało, moja droga? Masz takie maślane oczy... - Ona odpowiedziała mu szeptem - Nic się nie stało najdroższy. A oczka mam takie od szczeniaka.-Nie mów tylko nic Kate-Szpenąl.-Jest to moja kolezanka ktora sie we mnie zakochała.-Moja droga lubisz ryby?-Owszem ale nie umiem polować... - To ja ciebie nauczę. Wszedli do wody polować.O zobacz tam ryba!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl